Лош зајачки зајаче корпа капа памук бејзбол капа рапер регеетон среќен велигденски унисекс новост извезена капа

Лош зајачки зајаче корпа капа памук бејзбол капа рапер регеетон среќен велигденски унисекс новост извезена капа

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

памучна двојка. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Среќен Велигден - Велигденски предмети зајаци извезени безбол капа. Enyize - Има метално прилагодување во задниот дел, можете да го прилагодите опсегот на задниот дел за да одговараат на вашата големина. Одговара на мали глави, лошите капи со зајаче нема да го покриваат горниот дел од ушите. Удобно и одличен квалитет-добро изработен памучен памук од 6-панел, извезена бејзбол капа со отвори на врвот за да го подобри протокот на воздух за да ве одржи сув, заоблен оброк за сенка и удобност, мека вклопувачка ткаенина што одговара на вашата глава. Идеја за подароци - познајте ги вашите пријатели кои сакаат зајаци и им даваат како подароци за Велигден, роденден, Божиќ, Денот на вineубените. Добар избор за родители, сопруга, сестри, браќа, пријатели, најдобри пријатели. Стилот е совршен за отворено, трчање, селфи, пешачење, искачување, кампување, риболов и бејзбол игри. Миење на рака - За да ја одржите формата на капачето, препорачуваме да го измиете со рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата