Lovejoy 685144442305 31903 1-1/8 макара, леано железо, 5,38 оал, 8,25 ОД

Lovejoy 685144442305 31903 1-1/8 макара, леано железо, 5,38 оал, 8,25 ОД

Достапно за вашата нарачка
DEN 9684.00
Залиха:

Димензии на пакетот : 8,5 L x 1,25 H x 8,5 W (инчи). Тежина на пакет : 12,75 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : 68514442305. Димензии на пакетот : 8,5 L x 1,25 H x 8,5 W (инчи). Тежина на пакет : 12,75 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : 68514442305. Многу економичен и сигурен метод за промена на брзината. Му овозможува на корисникот да ја најде идеалната брзина без да менува шпедици и ремени. Може да се користи како високо ефикасен затегнувач на ременот без потребни прилагодувања. Нуди форма на „мек почеток“, елиминирање на лизгање на ременот и предвремено абење на погони за ремени со својствени побарувања за почеток на вртежен момент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата