ЛРТО Вистинска Кожа Прашка Торби Пешачење Прашка Ранци Фани Пакет Гроздобер Рачно Изработени Крстот Градите Дневен Ранец Рамо Торба

ЛРТО Вистинска Кожа Прашка Торби Пешачење Прашка Ранци Фани Пакет Гроздобер Рачно Изработени Крстот Градите Дневен Ранец Рамо

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

ВИСТИНСКА КОЖА - оваа чанта за прашка со вкрстено тело е направена од вистинска крава кожа, се чувствува луксузно и удобно. СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН-Специјалниот стил на совпаѓање на боите ја прави оваа чанта со вкрстено тело уникатна. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН - 1 главен џеб со патент (1 џеб со патент и 1 отворен џеб внатре), 1 преден џеб, 1 заден џеб. Димензија -6.3 "х 2.4" х 11 " /16см*6см*28см Lx Wx H. ГАРАНЦИЈА-ЛРТО нуди 100% гаранција за задоволство. Доколку не сте задоволни со нашиот производ или услуга од која било причина, слободно контактирајте не. Прашка Торба. Прашка Торба. Воспоставувањето НА ЛРТО произлегува од нашата љубов кон Ретро стилот. Ние ќе ја споделиме оваа љубов со вас и се надеваме дека и вие ќе ви се допадне. Насоката на ременот за рамо може да се избере според личните навики, а таа е погодна за употреба на левото и десното рамо. Патентот е изработен од метал отпорен на ' рѓа, кој е цврст и издржлив. На задниот дел од оваа торба за прашка има џеб, кој е близу до грбот и има добар ефект против кражба. Користете конци со висока јачина, уредно насочени, издржливи и сигурни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата