Лук Гленденинг Потпиша Детроит Црвените Крилја Малку Цезар Арена ЛЦА Игра Пак-Автограм Нхл Пакови

Лук Гленденинг Потпиша Детроит Црвените Крилја Малку Цезар Арена ЛЦА Игра Пак-Автограм Нхл Пакови

Достапно за вашата нарачка
DEN 1487.84
Залиха:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. Лука Гленденинг Потпиша Детроит Црвените Крилја Малку Цезар Арена ЛЦА Игра Пак Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограм нема да бидат вклучени лука Гленденинг сувенири. Детроит Црвени крилја сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата