Лукео 5 парчиња Цртан Филм Држач За Четки За Заби За Животни Решетка За Складирање Монтирана На Ѕид Со Вшмукување Чаша Бања Решетка За Складирање

Лукео 5 парчиња Цртан Филм Држач За Четки За Заби За Животни Решетка За Складирање Монтирана На Ѕид Со Вшмукување Чаша Бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Изработени од издржливи силиконски вшмукувачки чаши курва со силна адсорпција. Лесно за прицврстување на мазните и непорозни површини како или ѕидот во бањата. Симпатична цртана животинска форма, шарена и жива. Слатко животно смешно ја украсува вашата туш кабина или бања и ве прави на денот на почетокот. Одличен подарок за вашите пријатели или за себе. Изработени од издржливи силиконски чаши за вшмукување курва со силна адсорпција лесно за прицврстување на мазните и непорозни површини како или ѕидот во бањата симпатична цртана животинска форма, шарена и жива.Слаткото животно смешно ја украсува вашата туш кабина или бања и ве прави на денот на почетокотодличен подарок за вашите пријатели или за себе големина : 7,5*4сматеријал : Пвцтип : вклучен Е Пакет Монтиран На Ѕид : 5 х Куки За Држач За Четки За Заби Забелешка : како што покажува сликата(поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата