Луксузен Африкански Декор 12 парчиња Божиќно Вино Стакло Маркери Божиќна Елка Вино Стакло Шарми Ознаки Матични Очила Идентификациски Прстени Вино Пијалок Подарок

Луксузен Африкански Декор 12 парчиња Божиќно Вино Стакло Маркери Божиќна Елка Вино Стакло Шарми Ознаки Матични Очила Идентификациски

Достапно за вашата нарачка
DEN 170.72
Залиха:

Може да се мијат, четкаат. Ако времето на употреба е предолго и валкано, измијте го со детергент или , ќе се освежи. Погоден за активности на компанијата, Западни ресторани, забави, КТВ, коктел забави, братство, барови, ноќни клубови, семејства, свадби итн. Со дизајнот На божиќната шема, овие маркери лесно и безбедно ќе го обележат секое стакло. Изработени од врвен и висококвалитетен легиран материјал, заштита на животната средина и . Погоден за дома, бар, ресторан, место за забава. Маркерите за чаши се и еднократно. Добро заплеткајте и лесно се нанесува и отстранува. Опис украсете ја вашата чаша за вино со нашите маркери. Овие божиќни тематски маркери за вино се забавен и лесен начин за вашите гости да ги идентификуваат своите пијалоци, што значи дека никогаш повеќе нема да ги изгубат пијалоците. Овие маркери за чаши се совршени за забава и секој фестивал!Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Големина На Легура : 3, 00Х2, 00Х0, 20см/1, 18Х0, 79Х0, 08инпакување Вклучувајќи 12 х Шарм За Чаши За Вино.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата