Лунарна Покривка За Гајба За Кучиња Од Таеквондо, Силуета На Шема За Вежбање Боречки Вештини На Обична Позадина, Лесна За Употреба Покривка За Одгледувачница За Ми?

Лунарна Покривка За Гајба За Кучиња Од Таеквондо, Силуета На Шема За Вежбање Боречки Вештини На Обична Позадина, Лесна За Употреба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Големина - 18 "х 12 " х 14". Универзално одговара за повеќето стандардни големи жичани гајби. Издржлив капак на одгледувачницата. Направено од-100% Полиестерско платно како ткаенина. Висококвалитетен капак за доказ за џвакање за гајба за вашето куче. Карактеристики-водоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки. Погоден и за внатре и за на отворено. Машина перат покритие - ладно циклус. Фен безбедно. Железо лесно. Со соодветна грижа без избледување или кинење. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гајба не е вклучена-САМО ПОКРИТИЕ. Сакаме да го направиме нашиот дом топло и привлечно место за секој член на семејството. Па, зошто да не го сториме истото и за нашите крзнени пријатели? Нашите навлаки за одгледувачница за гајби за кучиња се специјално направени за вашите сакани миленичиња. Приватноста, безбедноста и удобноста што инстинктивно им се потребни на вашето куче или мачка ќе дојдат со оваа покривка за гајба за кучиња! Дизајнирани да се вклопат универзално за повеќето стандардни жичани гајби за кучиња со големи димензии, нашите лесни за употреба капаци за одгледувачница едноставно се обвиткуваат над гајбата и обезбедуваат релаксирачка атмосфера за нив додека се одмараат, дремат или спијат. Изграден од 100% полиестерска ткаенина слична на платно, капакот за гајба за миленичиња е исто така погоден за внатрешна и надворешна употреба. Без разлика дали станува збор за студено време, ветер, па дури и дожд, Лизнете го капакот преку металната гајба во вашиот трем, градина или балкон и оставете го вашето куче да ужива во просторот за одмор безбеден за миленичиња. Карактеристики прицврстувачи за куки и јамки од секоја страна што ќе се користат со 1, 2 или 3 гајби за врати и за да се обезбеди видливост, вентилација и лесен пристап за нив. Додека патувате, кампувате со вашето куче или го оставате вашето куче сам дома, оваа покривка за гајба ќе создаде домашно чувство како средина за нив каде и да се. Достапно во бројни бои и дезени кои ја надополнуваат вашата спална соба погодна за миленичиња, дневна соба, градинарски декор. Нема боја што му штети на здравјето на домашните миленици, децата и семејството. Совршена идеја за подарок за вашиот пријател, семејство, момче или колега, љубител на миленичиња со нашата масовна количина на дизајни за Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените и други празници. Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, поради разликите во мониторите на компјутерот, може да има мали разлики во бојата помеѓу производот и сликите. Оваа ставка е отпечатена само на надворешната страна. Внатрешната страна е обична бела боја. Ве молиме, не заборавајте да ја измерите вашата гајба пред да нарачате. Гајба не е вклучена-САМО ПОКРИТИЕ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата