Luofdclddd gab bar , безбедност на потпирачот за рака , прирачници , Бања туш рачна када, полиран хромирана безбедност со скриени фиксирања, права рачка против лизгање/85 с

Luofdclddd gab bar , безбедност на потпирачот за рака , прирачници , Бања туш рачна када, полиран хромирана безбедност со скриени

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Безбедносна прирачник : Употребените материјали не се загадени и нема да предизвикаат штета на хуманитот, се препорачува редовно да се чисти површината на стапчето со вода или благ детергент, а потоа да се исуши со мека лента за грабнување на крпи. : 30см, 40см, 50 см, 60см, метод на 85 смстација : Поправете го ноктите (Обезбедете завртка) Поставете ја основата во положбата што сакате да ја инсталирате, обележете ја манжетната ознака на ознаката во дупката за дупки, со завртки за експанзија и завртки за фиксирано одржување на одржување на знаење, знаење за одржување, чист, чистете ја знаењето за одржување на одржување на доил. Безбедносна прирачник : Употребените материјали не се загадени и нема да предизвикаат штета на хуманитот, се препорачува редовно да се чисти површината на стапчето со вода или благ детергент, а потоа да се исуши со мека лента за грабнување на крпи. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Handидно поставена прирачник : Оваа лента за грабање на када е полски завршен и дизајниран монтиран wallид е совршен за инсталирање на wallидот и изгледа едноставно и модерно. Конкретното монтирање ви овозможува да ги покриете дупките за завртки и да продолжите чиста, елегантна до вашата лента за грабање на бања и тужински риболовци. Handидно поставена прирачник : Оваа лента за грабање на када е полски завршен и дизајниран монтиран wallид е совршен за инсталирање на wallидот и изгледа едноставно и модерно. Грешка во мерење во рамките на 1-2 см е нормално, ви е за вашата поддршка на нашите производи! Нашата мисија е да ви обезбедиме квалитетни производи по разумна цена и да се фокусираме на вредноста. Конкретното монтирање ви овозможува да ги покриете дупките за завртки и да продолжите чиста, елегантна до вашата лента за грабање на бања и тужински риболовци.Безбедносна прирачник : С во бањата, кујната, по скалите, или во просторијата за перење за дополнителна превенција од пад, особено за хендикепот, стари лица, бремени жени и Бар за грабнување на детски. Материјал : Заграда, површина отпорна на корозија, докажана од 'рѓа, издржлива, задебелена, удобен зафат, ергономски дизајн на грабнување на шипката. Ви благодарам за вашата загриженост и добро Среќа. Како да инсталирате : Секоја лента за грабнување има покритие на секој крај што треба да се премести од патот за пристап до завртката што се инсталираат завртките, едноставно лизгајте ги парчињата на капакот назад во лентата за грабнување на поставените страни. Производ за да ја задржи чистата површина на производот со вода или благ детергент, а потоа исушете го со мекото внимание на крпите на скриената позиција на производот за чистење, а навременото чистење може да го направи производот последен пат : овој производ содржи само прибојници и други украси На сликата не се вклучени. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Вашето задоволство е наша најголема потрага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата