Луроза 40 парчиња Нордиски Накит За Ноќта На Вештерките Додатоци За Накит Ретро Дредови Гроздобер Ѓердан Плетенки Стилови На Плетење За Антички Манжетни За Наракви

Луроза 40 парчиња Нордиски Накит За Ноќта На Вештерките Додатоци За Накит Ретро Дредови Гроздобер Ѓердан Плетенки Стилови На

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Легура. МОНИСТА ЗА КОСА ПЛЕТЕНКИВикиншки монистра Со антички финиш, површината е мазна, а искривувањето на рабовите е удобно за гребнатини. НАКИТ ЗА КОСАВклучувајќи различни стилови на монистра за коса, совршени за декорација на коса, плетенка, брада, дредлок и монистра за коса. КОСА ЦЕВКА мушкаНосејќи ги на косата или брадата, направете да изгледате шармантно, ќе ви овозможи лесно да привлечете внимание. ПЛЕТЕНКА монистраДоаѓаат во различни стил појавување, можете да ги изберете во согласност со вашите вистински потреби и да си одат со вашите тимови. ЧЕРЕП ПЛЕТЕНКА ШАРМВклучувајќи различни стилови на монистра за коса, совршени за коса, плетенка, бради, дредлок и декорација на мониста за коса. Пакетот Вклучува 10 х Викиншки Монистра Карактеристики-Антички модел, ретро стил, додавајќи совршено надополнување на стилот на секој господин, совршен декоративен ефект коса прстен. - Боја : Како Што Е Прикажано викиншки приврзоци за коса-Овие шарм на косата се направени од легура, ги прават не лесни за бледнеење, деформирање или добар сјај за долгогодишен накит за плетење коса. - Големина : 1. 20Х1, 20Х1, 80см/0, 47Х0, 47Х0 викинг мониста коса прстен. - Вклучувајќи различни стилови на монистра за коса, совршени за коса, плетенка, бради, дредлок и декорација на мониста за коса череп плетенка шарм. - Овие накит за коса се совршени додатоци за облекување коса за разубавување на вашата коса плетенки и екстензии викинг брада монистра. - Мониста од дредлок одговара и за накит за мажи и за жени. - Материјал : додатоци За коса Од Легура за Опис на плетенки Опис На Цевката За Коса Ретро стил, совршен натпревар со вашата различна облека.мониста За плетенки За коса овие прекрасни ретро додатоци за плетење со дредлок се мазни и удобни за гребнатини, многу удобни и лесни за носење.накит за коса Совршен За декорација на дредлок, исто така погоден за декорација на брада.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата