Luxshiny 100 парчиња кујна чистење сунѓер чистење партал чистење сунѓери за употреба на домаќинства чистење чистачи чистачи сунѓери чистење чистење подлога за чистење

Luxshiny 100 парчиња кујна чистење сунѓер чистење партал чистење сунѓери за употреба на домаќинства чистење чистачи чистачи

Достапно за вашата нарачка
DEN 897.60
Залиха:

Сунѓери за чистење на чистач за чистење на када чистење кичен чистење сунѓер сад за миење сунѓер тенџере чистач сунѓери чистач за чистење кичен чистач подлога за миење садови садови тенџере сунѓер не-гребење тава чистач чистење чистење влошки за чистење кичен сад : посебен подарок за вашите пријатели, семејство, итн; . Домашно чистење сунѓер : посебен подарок за вашите пријатели, семејство, соработници,. Пад за миење садови за миење садови : Подложни за чистење на сунѓер за чистење на сунѓер за чистење на кујнски мебел и чистач за чистење на сунѓер за автомобили. Чистач за миење садови : можете брзо да ја брише површинската нечистотија. Миење на сунѓер : Чистењето на сунѓерите се изработени од врвен квалитет. Сунѓери за чистење на чистач за чистење на када чистење кичен чистење сунѓер сад за миење сунѓер тенџере чистач сунѓери чистач за чистење кичен чистач подлога за миење садови садови тенџере сунѓер не-гребење тава чистач чистење чистење влошки за чистење кичен сад : посебен подарок за вашите пријатели, семејство, итн; . Домашно чистење сунѓер : посебен подарок за вашите пријатели, семејство, соработници,. Пад за миење садови за миење садови : Подложни за чистење на сунѓер за чистење на сунѓер за чистење на кујнски мебел и чистач за чистење на сунѓер за автомобили. Чистач за миење садови : можете брзо да ја брише површинската нечистотија. Миење на сунѓер : Чистењето на сунѓерите се изработени од врвен квалитет. Пакетот вклучува 100 X карактеристики за бришење на сунѓер - боја : бел сунѓер за чистење на домови. - Големина : приближно. 10 x 6 x 2 cm / 3,9 x 2,4 x 0,8 инчи за чистење. - Материјал : влошки за чистење сунѓер. - Посебен подарок на вашите пријатели, семејство, соработници, итн. - Силна флексибилна карактеристика што може да месети без да се крши сунѓер за миење садови. - Направено од сунѓер материјал, безбеден, издржлив и сунѓер отпорен на миење садови. - Погоден за чистење чаша, чевли, сад, тава, тросед, подот, басен за миење, маса, тастатура, кујна, бања, итн. Бел сунѓер. - Одликувајќи се со голема густина и силна детергентност, добар помошник за четка за чистење на домаќинствата. Опис на описот Опис на миење сунѓер изработен од сунѓерски материјал, оваа ставка од 100 бришачи за чистење е безбедна, издржлива и отпорна на абење, со голема густина и силна детергентност, погодна за чистење чаша за чистење , чевли, чинија, тава, тросед, подот, басен за миење, маса, тастатура, кујна, бања, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата