Lvcrft Случај За Samsung Galaxy S22/S22plus/S22ultra, Гроздобер Тенок Магнетни Затворање Стп Кожа Случај, Со Стенд Функција Кредитна Картичка Слот Носителот Shockproof Flip Паричник Случај ?

Lvcrft Случај За Samsung Galaxy S22/S22plus/S22ultra, Гроздобер Тенок Магнетни Затворање Стп Кожа Случај, Со Стенд Функција

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Компатибилни Модели : За Samsung Galaxy S22-6.1" , S22plus-6.6", S22 Ultra-6.8"; ве Молиме изберете го точниот модел/големина на вашиот телефон пред да го купите. Слика за повикување. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ - висококвалитетно куќиште за паричник од стп кожа изработено од двојна структура од врвна кожа и издржлива внатрешна обвивка од поликарбонат, што го прави удобно на допир и задоволство за гледање. Засиленото шиење и 100% рачно изработената изработка го прават уште потрајни и отпорни на удари. ЗАШТИТА СО ЦЕЛОСНА РАМКА-Ги Опфаќа сите агли и вклучува подигнати рабови и совршено закривено куќиште без груби рабови или гарнитури за да го спречи екранот да ја гребе или допира земјата. УНИКАТЕН ДИЗАЈН-Лесен, Тенок и Класичен Дизајн со Слот За Картички, така што ќе можете да носите околу ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, кредитни картички, возачка дозвола и готовина. Функцијата за стоење е совршена за видео-разговор и гледање филмови. ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ-Прецизно отсекување за сите карактеристики, звучник, порта за полнење и камера, нема потреба да го отстранувате кога го користите. Флип Футрола за Паричник За Мажи Со Држач За Картички Отпорен На Удари Карактеристики На Телефонот : - Изработена од двојна структура од врвна стп кожа и издржлива внатрешна обвивка од поликарбонат, обезбедува удобно чувство на допир.- Армирано шиење и 100% рачно изработена изработка го прави потрајни и отпорни на удари.- Ги опфаќа сите агли и вклучува подигнати рабови и совршено закривено куќиште без груби рабови или гарнитури за да го спречи екранот да ја гребе или допира земјата.- Со силна Скриена Магнетна Адсорпција куќиштето се затвора безбедно, осигурува дека вашиот телефон нема да го испушти куќиштето.- Дизајн на Држач за картички : кожената футрола со слотови за картички е погодна за да ја ставите вашата основна картичка или готовина. Не мораш да носиш чанта.- Мулти-Агол Kickstand : со мулти-агол kickstand дизајн можете да го ставите телефонот на масата кога гледате филмови или видео разговор со пријателите.- Ултра Тенок Профил : овој случај со лесен и едноставен дизајн е ултра тенок, но сепак заштитен, што лесно се става во вашиот џеб.Пакетот Вклучува : 1 x Телефон Случај За Samsung Galaxy S22/S22plus/S22 Ultra."Вашето Задоволство е наш Највисок Приоритет", контактирајте не прво ако имате какви било прашања. Благодарам!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата