M10 x 1 mm тешка нишка метричка десна рака умира 10 x 1 конец на конец

M10 x 1 mm тешка нишка метричка десна рака умира 10 x 1 конец на конец

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Метричката десна рака умира. Материјал : челик со висока јаглерод. Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Метричката десна рака умира. Материјал : челик со висока јаглерод. Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Метричка десна рака умира, високо-јаглероден челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата