M16 x 40 mm Dowel Pins Извлечете легура DIN 7979d, Големина: M16, Должина: 40мм, материјал: легура_стел, финиш: обичен

M16 x 40 mm Dowel Pins Извлечете легура DIN 7979d, Големина: M16, Должина: 40мм, материјал: легура_стел, финиш: обичен

Достапно за вашата нарачка
DEN 978.40
Залиха:

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година. Чувствувајте се безбедно кога купувате од etет!. Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година. Чувствувајте се безбедно кога купувате од etет!. Corporationе etет фитинг и снабдување корпорација продава иглички на Доул од 1946 година. Доверба во авион за да ви достави сврзувачки елементи со висок квалитет!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата