М27 х 1.25 Хсс Метрички Десната Рака Навој Допрете

М27 х 1.25 Хсс Метрички Десната Рака Навој Допрете

Достапно за вашата нарачка
DEN 640.00
Залиха:

М27 х 1.25 хсс метрички десната рака навој допрете. Нишка за заземјување за сечење конец во еден потег од нула до целосна нишка. М27 х 1.25 хсс метрички десната рака навој допрете. Нишка за заземјување за сечење конец во еден потег од нула до целосна нишка. М27 х 1.25 хсс метрички десната рака навој допрете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата