M4 M5 M6 M8 304 Врски од не'рѓосувачки челик Завртки Орев Завртки капаче за затрупана плоча за автомобили фиксна завртка)

M4 M5 M6 M8 304 Врски од не'рѓосувачки челик Завртки Орев Завртки капаче за затрупана плоча за автомобили фиксна завртка)

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Совршено за електрични врски на домаќинства и комерцијални уреди, автомобилски и морски употреба во кои изворот на енергија има врска со навој/завртка. Структурата е цврста и издржлива, не е лесна за деформација. Направено од метални материјали, има карактеристики на висока цврстина, отпорност на оксидација и отпорност на висока/ниска температура. Може да се користи во комплексни средини без да се грижите за 'рѓа. Лесен за инсталирање, многу погоден за индустриски проекти и работи за кои се потребни брзи прилагодувања. Најчесто се користат во креветите за 3Д печатачи, машински алати, кабинети, кутии со алатки, механичка опрема, електронска опрема, комуникациска опрема, хардверско осветлување, градежни мостови, декорација на мебел, итн. Материјал : Не'рѓосувачки чешлички тип : Завртки Вклучени : Изберете според вашата потреба : Дополнителна На различен монитор и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодариме! Ве молиме, дозволете 1-3мм мерење на отстапување заради рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата