M8 кафез ореви за кабинет за решетки за сервери, 304 не'рѓосувачки челик сребрен тон 20 парчиња,

M8 кафез ореви за кабинет за решетки за сервери, 304 не'рѓосувачки челик сребрен тон 20 парчиња,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

✅ 【Димензија】- Големина на низата : M8; Севкупна големина : 17 x 12mm / 0,67 "x 0,47" (W*H). ✅ 【Материјал】- Овие кафезни ореви се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, третман на челик, анти-кавга. ✅ 【Функција】- квадратна кафез орев дизајниран за лавици и ормани со квадратни дупки. Application 【Апликација】- Монтирање на вашата стандардна опрема за монтирање на решетката во решетката или кабинетот на серверот. ✅ 【Содржина на пакет】- 20 парчиња x кафез ореви. ✅ 【Димензија】- Големина на низата : M8; Севкупна големина : 17 x 12mm / 0,67 "x 0,47" (W*H). ✅ 【Материјал】- Овие кафезни ореви се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, третман на челик, анти-кавга. ✅ 【Функција】- квадратна кафез орев дизајниран за лавици и ормани со квадратни дупки. Application 【Апликација】- Монтирање на вашата стандардна опрема за монтирање на решетката во решетката или кабинетот на серверот. ✅ 【Содржина на пакет】- 20 парчиња x кафез ореви. ★ Bettomshin 20 парчиња M8 кафез орев за лавици и ормани со квадратни дупки. ★ 【Опис】 ☁ ☁ 1. кафез орев се состои од квадратна орев во пролетен челичен кафез што се обвиткува околу орев. Кафезот има две крилја кои, кога се компресираат, дозволуваат кафезот да се вметне во квадратните дупки во лавиците за опрема. Кога ќе се ослободат крилјата, тие ја држат навртката во позиција зад дупката. Ова ги прави кафезните ореви лесно заменливи. ☁ 2. Овие кафезни ореви се изработени од добар квалитет на јаглероден челик, обложен цинк, финиш, отпорен на корозија. ★ 【Спецификација】 ☁ Име на производот : кафез ореви ☁ Бренд : Bettomshin ☁ Материјал : 304 не'рѓосувачки челик ☁ Заврши : Челик ТретманМ8 ☁ Боја : Сребрена17 x 12mm / 0,67 "x 0,47" (W*H) X кафез ореви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата