Macaron Rabbit Nail сјајни сјајни шарени слатки зајаче маникир ултратин снегулки шарми нокти Арт додатоци декорација uñas 3d -

Macaron Rabbit Nail сјајни сјајни шарени слатки зајаче маникир ултратин снегулки шарми нокти Арт додатоци декорација uñas 3d

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Боја : QCTZ-3. Големина : 4мм. Тежина : 2g. Количина : 1 торба. Големина : 2 G/торба. Macaron Rabbit Nail Glitter Sequins Шарени симпатични зајаче маникир ултратински снегулки шарми нокти Арт додатоци декорација uñas 3dpackage Список на список : 1 торба зајак нокти Sequinsnet Тежина : 2gsize : 4*4mmdesign : Година за украсување на ноктите за украсување на нокти : DIY занаети, полнење на калапи за смола, декор телефонски куќиште, очила, приврзок за приврзоци, изработка на накит, итн. Детска потсетување за потсетување2) Можеме да го продолжиме периодот на заштита за вас, ве молиме, доколку е потребно2) Сите стандардни платени логистички методи (со регистрирани) во нашата продавница се стандарден метод на продавач со испорачано следење, не мора да бидеме логистички метод што ќе го изберете. Сите ние сме засновани на тоа вистинската состојба за автоматско да ви помогне да изберете најсоодветен начин да ја испратите.3) Ако треба да ја примите вашата стока безбедно и брзо, ве молиме изберете стандардни или побрзи логистички канали за транспорт на стоки.4) Стоката може да биде малку оштетена во текот на транспорт. Доколку имате, однапред за комуникација.1) Дефективните производи мора да бидат вратени во рок од 30 дена од денот кога сте ја поставиле вашата нарачка.2) Може да потрае до 7 работни дена за да го обработи вашиот откако ќе го примиме вашиот производ. Купувачот е Одговорен за сите понатамошни S. Истоци за вашата посета! 3Д зајак нокти за уметност Sequinstype : Kawaii Nails Accessory Model : Nail Glitter Мешан зајак 2023 декор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата