Мачка Шарени Колаж Неопренови Ладен Кафе Ракав Со Рачка Еднократно Изолатор Држач За Ракави За Ладни Пијалоци Пијалоци Додатоци За Кафе Домашни Забави - Големи 30-32?

Мачка Шарени Колаж Неопренови Ладен Кафе Ракав Со Рачка Еднократно Изолатор Држач За Ракави За Ладни Пијалоци Пијалоци Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 187.04
Залиха:

ГОЛЕМИНИ-УНИВЕРЗАЛНИ И РАСТЕГЛИВИ ВКЛОПУВАЊА : Мали за 18-20оз, средни за 24-28оз, големи за 30-32оз. Дизајниран да одговара на различни пијалоци. Компатибилен со многу популарни брендови/синџири продавница кафе шолја големини. СТОП ЗА КОНДЕНЗАЦИЈА и ИЗЛЕВАЊЕ : Уживајте Во вашиот леден пијалок со суви раце. Кажете им збогум на баричките за пијалоци, влажните дамки, дамките од бирото, прстените на масата и многу повеќе. Нашиот растеглив материјал е дизајниран да ја фати кондензацијата и да биде ултра мек на допир. ДОПОЛНИТЕЛЕН МАТЕРИЈАЛ СО ДОПОЛНИТЕЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : неопренот со висока густина ОД 3,5 ММ обезбедува совршена изолација за да ги одржува вашите ладни пијалоци ладни и топли пијалоци топли подолго време. Материјалот што не се лизга и дизајнот на рачката ја прават ледената шолја за кафе лесна за држење. Засилен бод ја подобрува издржливоста. ЕДНОКРАТНО И МОЖЕ ДА СЕ ПЕРЕ : Вредна алтернатива на салфетки за еднократна употреба, ткива и ракави од хартиена чаша. Лесно за рачно миење со топла вода и сушено на воздух. ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 парче еднократно ладен ракав за кафе и брза услуга со 100% гаранција за задоволство. Ние одговараме на сите грижи од купувачот во рок од 12 часа. Подароци За Љубителите На Кафе Неопренови ледени чорапи за кафе со нелизгачки стисок и удобен мек допир-задолжителен додаток за ладено кафе за секој љубител на кафе. Нема Повеќе Прстени или Барички ракавот за изолатор на ладената шолја за кафе ве спасува од навлажнување со капки вода после кондензација на пијалоци, нема повеќе влажни, биро барички и лизгави раце. Стилските Ракави За Кафе Од Мраз Доаѓаат во атрактивни стилови-Пакетот вклучува 1 големи ракави за да собере пијалоци од 30-32оз. Погоден за Разни Пијалоци Достапни во различни големини за да одговара на повеќето чаши за ладни пијалоци. Флексибилно вклопување што се протега за да одговара на различни чаши, шишиња и тамблери. Понудете 3 големина за да ги исполните сите ваши барања. Лесна Нега И Складирање лесниот ракав за ладен пијалок лесно се вади/лизга и се преклопува за практично складирање. Пренослив за патување во движење. Купете Со Доверба, уверени сте дека ќе ги добиете производите како што е опишано и ќе добиете брза услуга за клиенти. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО. Топлинската изолација ги одржува пијалоците ладни. Овој леден ракав за кафе е дизајниран да ве одржува ладено кафе постудено подолго, да ве спаси од влажни раце и да го спречи држачот/бирото за чаши за автомобил од баричките водени прстени. Уживајте во ладниот пијалок во движење без да се грижите дали раката ќе ви се испоти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата