Madeira No 4 Cotona Machine Threadery Thread 100m 1591 - секоја од нив

Madeira No 4 Cotona Machine Threadery Thread 100m 1591 - секоја од нив

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Бренд : Мадеира. Количина : секоја. Боја : 1591. Состав : 100% памук. Должина : 100 метри. Бренд : Мадеира. Количина : секоја. Боја : 1591. Состав : 100% памук. Должина : 100 метри. Madeira No 4 Cotona Machine Threadery Thread 100m 1591 - Бренд за информации за секој производ : Медеира Количина : Секоја боја : 1591 Состав : 100% памучна должина : 100 метри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата