Маез Телефон Заштитна Школка Компатибилен со Врежана Шема iPhone X Кожа Паричник Телефон Случај Картичка Слот Држач Флип Телефон Случај Компатибилен со iPhone X Заштитна

Маез Телефон Заштитна Школка Компатибилен со Врежана Шема iPhone X Кожа Паричник Телефон Случај Картичка Слот Држач Флип Телефон

Достапно за вашата нарачка
DEN 250.88
Залиха:

Спектар на бои и дизајни на располагање. Одговара на различни модели на телефонот. Издржлив и долготраен. Обезбедува сигурна заштита. Лесен за инсталирање и отстранување. Спектар на бои и дизајни на располагање. Одговара на различни модели на телефонот. Издржлив и долготраен. Обезбедува сигурна заштита. Лесен за инсталирање и отстранување. Овој случај е дизајниран да го чува вашиот телефон безбеден од гребнатини, испакнатини и случајни капки. Овој случај може да му помогне на секој што сака да го задржи својот телефон да изгледа одлично. тоа е исто така совршен додаток за секоја облека или пригода.Функција : 1. Моделот за појавување на бои специјално дизајниран Компатибилен со i Phone X е поубав и издржлив. Ременот за зглоб ви овозможува лесно носење на мобилниот телефон2. Користете материјали за подобра заштита на мобилниот телефон од оштетување3. Слот за паричник се користи за чување валута, потврда или други картички, што е попогодно за користење4. Кога сакате да гледате филм, можете да ја користите функцијата за држење на кожената футрола за мобилен телефон, која ќе биде поудобно5. Мобилен телефон школка може да се даде на другите како подарок Пакет Вклучени : 1 x мобилен телефон случај 1 x рачниот зглоб не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата