Макемехич Машки Тренингот Трчање Шорцеви Врвка Половината Атлетски Пот Шорцеви

Макемехич Машки Тренингот Трчање Шорцеви Врвка Половината Атлетски Пот Шорцеви

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Ткаенината има мало истегнување, меко и удобно. Карактеристика : еластична половина, врвка за влечење напред,еднобојна, шорцеви за патеки мажи. Прилики : спортска облека, салон и секојдневно секојдневно носење во лето. Се претпочита рачно или машинско перење со облека во боја. Ве молиме погледнете ја последната слика за табелата со големини (табелата со големини е големината на облеката, а не големината на човечкото тело).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата