Макскури Случај за iPhone 14 Pro, Течен Силиконски Заштитен Гел Гумен Телефонски Капак 6,1 Инчи, Отпорен На Удари Против Гребење Капак За Заштита На Браникот На Целото Тел?

Макскури Случај за iPhone 14 Pro, Течен Силиконски Заштитен Гел Гумен Телефонски Капак 6,1 Инчи, Отпорен На Удари Против Гребење

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

€Компатибилен quase За apple i Phone 14 Pro телефон 6,1 инчи 2022 објавен (3 леќи). Поддршка безжично полнење. ①Заштита на камерата и Екранот Оваа течна силиконска заштитна кутија дизајнирана со целосна заштита на капакот на камерата и рабовите на екранот повисоки од 0,08 инчи за да обезбедат дополнителна безбедност, ефикасно го спречува вашиот нов i Phone 14 против капки и гребнатини. ●Еколошки Материјал●тенок фит и лесен капак на телефонот усвојуваат вистински течен силиконски материјал за безбедна И еколошка, свиленкаста мека површина ефикасно спречува гребнатини, отпечатоци од прсти и дамки, мек браник ви овозможува да уживате во одличното чувство во вашата рака. Мека микрофибер постава внатре за уште поголема заштита. Quoll Comprection Quold Flexible shockproof гумен браник за да го заштитите вашиот i Phone од секојдневно абење, тој е изграден во 360° сеопфатен дизајн на заштита, кој може да го ублажи притисокот и најсилниот да го заштити вашиот телефон од случајни капки, испакнатини. ●Доживотна гаранција] ве Молиме слободно контактирајте не преку Центарот За Пораки за какви било проблеми, нашиот тим за услуги на клиентите ќе ви помогне да го решите секој проблем што е можно поскоро. €Компатибилен quase За apple i Phone 14 Pro телефон 6,1 инчи 2022 објавен (3 леќи). Поддршка безжично полнење. ①Заштита на камерата и Екранот Оваа течна силиконска заштитна кутија дизајнирана со целосна заштита на капакот на камерата и рабовите на екранот повисоки од 0,08 инчи за да обезбедат дополнителна безбедност, ефикасно го спречува вашиот нов i Phone 14 против капки и гребнатини. ●Еколошки Материјал●тенок фит и лесен капак на телефонот усвојуваат вистински течен силиконски материјал за безбедна И еколошка, свиленкаста мека површина ефикасно спречува гребнатини, отпечатоци од прсти и дамки, мек браник ви овозможува да уживате во одличното чувство во вашата рака. Мека микрофибер постава внатре за уште поголема заштита. Quoll Comprection Quold Flexible shockproof гумен браник за да го заштитите вашиот i Phone од секојдневно абење, тој е изграден во 360° сеопфатен дизајн на заштита, кој може да го ублажи притисокот и најсилниот да го заштити вашиот телефон од случајни капки, испакнатини. ●Доживотна гаранција] ве Молиме слободно контактирајте не преку Центарот За Пораки за какви било проблеми, нашиот тим за услуги на клиентите ќе ви помогне да го решите секој проблем што е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата