Мала Корпа За Отпадоци Со Украс Базиран На Капак Пејсли Бандана Печатење Бохо Гроздобер Стил На Вратот Корпа За Отпадоци Од Дрво Корпа За Отпадоци Покријте Тркалез

Мала Корпа За Отпадоци Со Украс Базиран На Капак Пејсли Бандана Печатење Бохо Гроздобер Стил На Вратот Корпа За Отпадоци Од

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

- Поради различните мерни инструменти, дозволете отстапување во рамките на 1-3см. Убаво се вклопува во мали простори и прави прилично добра работа криејќи ги и мирисите.- Корпа за отпад За мултифункционални Прилики За отворање, дизајнирана со тивко затворање на капакот, така што нема бучно секој пат кога капакот ќе се затвори. МЕКА БЛИСКА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ : Допрете за отворање, дизајнирана со тивко затворање на капакот, така што нема бучава секој пат кога капакот ќе се затвори. Тоа е добар подарок За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Таткото, роденденот и годишнината од бракот!Гаранција за услуга : - Пред испорака, внимателно ќе го провериме секој производ и ќе биде добро спакуван.МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : Оваа Канта За Ѓубре За Бања Во Канцеларија За Пелени (8,66"W x 14,3" H) е изработена од издржлив пп материјал кој е цврст и водоотпорен и поддржан од три вештачки дрвени нозе. АНТИ-МИРИС, БЕБЕ, КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ : кантата За Ѓубре со капак ефикасно го блокира мирисот на ѓубре, се грижи за здравјето на вашиот дом и спречува домашните миленици да ја превртат корпата за отпадоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата