Малиш 042416 16 Глава за метла од портокалова улична метла

Малиш 042416 16 Глава за метла од портокалова улична метла

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Одлична алатка за влажни и суви апликации и е совршена за чистење по улични фестивали, концерти и други настани на отворено. Прифаќа засилени рачки и има две заострени дупки (рачки што не се вклучени). Блок материјал : Дрво. Должина на трим : 5 инчи. Глава за метла, улица, 16 ин. W, портокал CRI, PK12, количина на пакет 12. Глава за метла, улица, 16 in. W, портокалова CRI, PK12, Количина на пакет 12. 16 инчи портокалова помладена поли улична метла глава се користи за големи остатоци на улици, паркинзи и индустриски локации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата