Марика Брук Висок пораст со средно-телекомуникациски нозе

Марика Брук Висок пораст со средно-телекомуникациски нозе

Достапно за вашата нарачка
DEN 878.40
Залиха:

81% полиестер, 19% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Слатка за слабеење. Inseam : 22 инчи. Спортски тип : вежба и фитнес. Влез тип : плете. Оригиналниот бренд за фитнес на жени. Марика е основана во Сан Диего, Калифорнија во 1982 година. Производи за теретана и пошироко. Без разлика што ќе има денот, ние ве покривме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата