МАРИНАВИДА Плус Големина Долг Спортски Градник За Жени Спортски Градник Плус Големина Тренингот Врвен Резервоар За Култури Спортски Градник

МАРИНАВИДА Плус Големина Долг Спортски Градник За Жени Спортски Градник Плус Големина Тренингот Врвен Резервоар За Култури Спортски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

75% Најлон, 25% Спандекс. Отстранливи Влошки; Вграден Градник; у-назад; В-врат. Долготраен Резервоар За Култури : овој црн спортски градник со долги тенкови нуди одлична целосна покриеност, елиминирајќи ја потребата за дополнителна долна облека. Неговиот продолжен полите се обвиткува околу стомакот, нагласувајќи ја вашата фигура. Ткаенина : спортскиот градник на резервоарот за култури е изработен од лесна ткаенина што дише и апсорбира пот. Ова осигурува дека вашата кожа останува сува и удобна во секое време. Активности и Секојдневно Носење : овој спортски градник за резервоари е совршен за активности со средно влијание како што се јога, џогирање, возење велосипед, фитнес, Пилатес и многу повеќе, како и за секојдневно носење. Можете лесно да го спарите со здолништа, шорцеви, спортски панталони, панталони или јога хеланки за да создадете секојдневен и удобен изглед. Ве молиме погледнете ги информациите за големината дадени во следниот опис пред да го направите купувањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата