Машка машка машка тенок вклопува слаби фармерки дизајнер на панталони за палење на тексас

Машка машка машка тенок вклопува слаби фармерки дизајнер на панталони за палење на тексас

Достапно за вашата нарачка
DEN 639.84
Залиха:

100% памук. Увезени. Затворање на патент. 75% памук, 24% полиестер, 1% спандекс. Направено од високо квалитетен памук, добра еластичност, многу удобно за носење. Везење на роза : Дизајн на вез за везови од роза, затворање на патенти и затворање на едно копче, класичен дизајн на џеб. Истегнување Слим искинаа фармерки удобна ткаенина секојдневно разноврсна погодна за датуми, клубови, патување. Ве молиме, изберете ја вистинската големина според табелата со големина, благодарам!. Фармерките Longbida имаат одлична еластична ткаенина што ја држи во форма во текот на денот и поттајќи ја ткаенината за дишење што е мека на допир и удобно за секојдневно носење. Каубојот никогаш не е застарен, сè додека е лесно да се промени стилот на збир. Фармерки со два тона се однесува на дво-тон-бод. Овој стил на тенок вклопување е совршен за да се совпадне со опуштена мета или може да се носи случајно во бар или на работното место. Удобните фармерки со права нозе е дефинитивно удобно за секојдневно носење и без никакво ограничување на движењето на вашето тело. Добро изработената изработка може да се изврши во секоја детали и да ви овозможи да се чувствувате пријатно. Функционални пет џебови за ваша погодност да ги чувате клучевите, мобилниот телефон, лентите за коса итн. Убав материјал со добра верзија за да се чувствувате удобно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата