Машка метална кошула машка диско кошула 70 -ти години на минатиот век машка диско облека метални врвови со капи, сјајни кошули со качулки, машки костуми за забава

Машка метална кошула машка диско кошула 70 -ти години на минатиот век машка диско облека метални врвови со капи, сјајни кошули

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.84
Залиха:

100% полиестер. Повлечете го затворањето. Само Хемиско чистење. Додадете ладно и стилско чувство : Нашите врвни мажи на резервоарот, изработени од полиестерски материјал, се меки и удобни, лесни и отпорни на ветер, можат да ви донесат добро искуство со носење; Површината е метална боја со сјаен сјај, додавајќи ладно и стилско чувство. Трендовски дизајн : Нашите Zipped Hoodie Mens се карактеризираат со затворање и дизајн без ракави, целосен здив во стилот на 70 -тите години, ретро, ​​но стилски, можете да се спарите со фармерки, шорцеви или кожни панталони за модерен изглед, што ќе ве направи да изгледате толку жив; Худи на културата ќе сјае во светлината, изгледа класично и динамично, ќе го привлече вниманието на луѓето брзо. Тенок стил на кастрење : Металниот елек е дизајниран во тенок стил на сечење, кој убаво може да одговара на вашето тело, да ја покаже вашата фигура и шарм во максимална мерка; За да се обезбеди најсоодветна големина за вас, проверете ги информациите за големината внимателно пред да нарачате. Упатство за одржување : Се препорачува да се исуши нашата метална качулка на собна температура; Не ги измијте во машината за перење; Ако треба да ги измиете со рацете, ве молиме држете ја температурата на водата под 40 Целзиусови степени и нежно измијте; Исушете на време по миењето и избегнувајте сончева светлина; Не пеглајте за да избегнете да ја запалите облеката; Закачете ја кошулата на закачалка кога не сте во употреба. Погодни прилики : кошулите со хипстерски качулка за мажи се многу погодни за карневалската забава Марди Грас, музички фестивал, ноќен клуб, диско, танц, сценска изведба, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките, Божиќ, 70 -тите, 80 -тите и 90 -тите ретро тематски забави и така натаму; Стилската и луксузна метална боја му дава на оваа кошула прекрасен изглед, што дефинитивно ќе ве натера да се истакнете во забавата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата