Машка Памучна Ленена Кошула Со Долги Ракави Секојдневни Кошули Со Копчиња На Плажа Редовно Вклопување Ултра Флексибилна Кошула Без Брчки

Машка Памучна Ленена Кошула Со Долги Ракави Секојдневни Кошули Со Копчиња На Плажа Редовно Вклопување Ултра Флексибилна Кошула

Достапно за вашата нарачка
DEN 203.20
Залиха:

Ние Сме азиска големина, ве молиме проверете ја нашата големина на последната слика пред да ја нарачате. Оваа кошула со долги ракави е задолжителна за сите модерни мажи. затворање. ●Прилики Обична деловна работна кошула погодна за сите прилики и сезони, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Датум, Свадба и Патување, каубојски кошули за мажи ќе направат да се чувствувате убаво и елегантно кога го носите. Ви предлагаме да изберете големина поголема од вообичаеното. ?●Совпаѓање на оваа кошула со копчиња не само што може да одговара со деловни панталони, костуми и вратоврски, туку и со модерни фармерки и секојдневни панталони за да создаде секојдневен изглед. Сите тие се неверојатни предмети за машка облека што можат да се додадат во вашата тековна колекција за да изгледате модерно. Може да се промени со годишните времиња за да ви биде удобно во секое време. благодарам! Е-пошта : ? Поради различните компјутерски екрани, бојата може да биде малку поинаква и може да има мала разлика во бојата. ? ОДЛИЧНО КАКО ПОДАРОК? Овие кошули се еден од оние ретки безвременски производи кои секогаш се ценат како подарок, поради што го прави совршен подарок за вашиот татко, сопруг, син или пријател. Висококвалитетна удобна кошула без железо, џеб за крпеница на градите, затворање на копчиња, прилагодливи манжетни, деловна секојдневна кошула со еднобоен фустан. ? Совршени Кошули кошула со Копчиња за мажи е изработена Од Висококвалитетна ткаенина , Лесна, мека, удобна, лежерна, пријателска за кожата, совршено погодна за сите сезони. (Препорачуваме да изберете големина или две над она што редовно. ?Редовно Вклопување Со Долги Ракави Со Цврст Брчки Без Железо 18-Ката Памучна Кошула Со Права Јака Со Долги Ракави Машки Краток Цврст Раширен Задник Надолу Тенок Деловен Обичен Копче Нагоре Карирана Кошула Во Боја Без Брчки-Обична Хтремска Дамка Класична Машка Кошула Со Соодветна Вратоврска И Марамчиња Мускулни Кошули Тенок Фит Истегнување Долг Ракав Обичен Копче Надолу Основен Бизнис Редовна Јака Со Цврста Боја Памук-Бои Атлетска Технологија Не Железо Не-Навивам Екстремни Дамка Бенд Формални Џеб Менс Краток. ?Без Брчки Бизнис Флекс Полка Точка Тенок-Одговара Краток Ракав Џеб Свила Кошули Менс Бургундија Шарени Елегантен Канцеларија Фустани Бизнис Повик Господин Фустан Машки Тенок Одговара Кошула И Сребрена Карирани Долги Ракави Копчето Надолу Редовно Се Водат Брчки-Слободен Тенок-Одговара Долг Ракав Лен Памук Редовно-Одговара Краток Ракав Солидна Плажа Формално Со Џеб Голем Висок Брчки Слободен Кратка Проверка Спорт Западен Основни обична кошула за истегнување Машки Фустан Со Долги Ракави Тенок Фит Ултра Брчки Слободен Флекс Јака Мраз Свила. ?Quetric frecture quist кошула за мажи е направена Од Висококвалитетна ткаенина , Лесна, мека, удобна, лежерна, пријателска за кожата, совршено погодна за сите сезони. ?€Секојдневен дизајн_ висококвалитетна удобна кошула со копчиња без железо, џеб за крпеница на градите, затворање на копчиња, прилагодливи манжетни, деловна секојдневна кошула со еднобоен фустан. Оваа кошула со долги ракави е задолжителна за сите модерни мажи. Финиот материјал измешан со класична текстура ја прави оваа кошула елегантна за вашиот паметен секојдневен изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата