Машката бејзбол капа на Томи Хилфигер

Машката бејзбол капа на Томи Хилфигер

Достапно за вашата нарачка
DEN 328.00
Залиха:

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. 100% памук. Увезени. Затворање на тока. Машинско миење. Секојдневен фаворит : Совршениот биланс на удобност и стил ја прави машката капа на Томи Хилфигер за бејзбол капа за секојдневно носење. Кул удобност : Направено во чиста памучна ткаенина со прилагодлива лента за совршено вклопување, машката безбол капа на Томи Хилфигер се вклопува удобно, останува природно ладно и го држи сонцето надвор од очите. Forever Classic : Изработено да биде совршена машка капа за бејзбол, создадена од тимот на Томи Хилфигер - Пурвејнери од класичен, американски стил од 1985 година. Изберете ја вашата боја : Купете повеќе нијанси на најпродаваните капи на Томи Хилфигер, кои најпродавани капи на тато пред да го продадат. Најпродаваниот бејзбол капа на Томи Хилфигер за мажи е омилена благодарение на иконскиот вез за лого, класичен изглед и лесна конструкција. Ова е суштинско значење што ќе го достигнете од ден на ден. 100% памук. Увезени. Затворање на тока. Машинско миење. Секојдневен фаворит : Совршениот биланс на удобност и стил ја прави машката капа на Томи Хилфигер за бејзбол капа за секојдневно носење. Кул удобност : Направено во чиста памучна ткаенина со прилагодлива лента за совршено вклопување, машката безбол капа на Томи Хилфигер се вклопува удобно, останува природно ладно и го држи сонцето надвор од очите. Forever Classic : Изработено да биде совршена машка капа за бејзбол, создадена од тимот на Томи Хилфигер - Пурвејнери од класичен, американски стил од 1985 година. Изберете ја вашата боја : Купете повеќе нијанси на најпродаваните капи на Томи Хилфигер, кои најпродавани капи на тато пред да го продадат. Најпродаваниот бејзбол капа на Томи Хилфигер за мажи е омилена благодарение на иконскиот вез за лого, класичен изглед и лесна конструкција. Ова е суштинско значење што ќе го достигнете од ден на ден. Квинтесенцијалниот бејзбол капа на Томи Хилфигер, направена од 100% памук со прилагодлива лента во класична силуета. Направено да се носи често, со сè друго во вашата гардероба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата