Машки јакни за машка јакни-јакни-бомбардери јакна целосна зимска зимска топла поставена палта за надворешна облека

Машки јакни за машка јакни-јакни-бомбардери јакна целосна зимска зимска топла поставена палта за надворешна облека

Достапно за вашата нарачка
DEN 751.68
Залиха:

100% полиестер. Поставата за спандекс. Затворање на патент. Само миење на рацете. Главата на патент е лево. Стилски дизајн на стенд-ап јака и целосен патент нагоре. Удобно вклопување : Рибување на јака, манжетни и полите за вклопување. Мулти џебови : 2 предни џебови со патент, 1 џеб со молив на левиот ракав и 1 џебови за внатрешни работи на градите. Дизајн на поставата : видлива портокалова полиестерска обвивка, топла и мода. Повод : класични јакни за дизајн за пролет, есен и студена зима, совршени за секојдневно носење, деловни активности, датуми и забави или активности на отворено како пешачење, пикник, џогирање, возење велосипед, голф, патување и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата