Машки Шорцеви за Пешачење на Отворено туликионг Дишат И Брзо Сушат Повеќе Џебови

Машки Шорцеви за Пешачење на Отворено туликионг Дишат И Брзо Сушат Повеќе Џебови

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

90% Најлон, 10% Спандекс. Затворање на кука и Јамка. Забелешка : ременот на сликата не е за продажба, нема појас во пакетот. Едноставно, лесно, удобно и брзо сушење. 90% најлон + 10% спандекс. Лесен, брзо сушење и дише. Панталоните што моментално се произведуваат Се Американски надворешни големини. Ткаенината на производот е надградена за да ги направи панталоните еластични и отпорни на кинење. Можете да уживате на отворено!. Дизајн со повеќе џебови, велкро џеб и дијагонален џеб, едноставен, безбеден и убав. За пролет/лето / aut спортови на отворено како кампување,пешачење,патување,риболов,планинарење,Возење Велосипед. Нашата компанија е специјализирана за производство На Американска облека со надворешна големина, контрола на квалитетот од ткаенини, додатоци, облека 3 пати систем за инспекција. Нашата компанија особено ригорозно ги третира деталите за секоја облека. Секоја облека е како нашите деца. Се надевам дека ќе ги споделам со вас прекрасните приказни за децата. Се надеваме дека ќе ви донесеме едноставно, удобно и среќно чувство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата