Масло од Семе од карања | Понгамија Пината | За Кожа | Ја Навлажнува Кожата | За Лице | За Тело | За Коса | За Раст На Косата | Чисто Природно | Ладно Цедено | 5мл | 0,169 мл Од Р

Масло од Семе од карања | Понгамија Пината | За Кожа | Ја Навлажнува Кожата | За Лице | За Тело | За Коса | За Раст На Косата

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Најпознат Бренд. 100% Чисто И Природно. Сертифициран Квалитет. Ладно Цедено. Загарантирана Чистота. Р В Есенцијално Чисто Масло За Носење Семе Од Карања-Понгамија Пината(100% Чисто И Природно Ладно Цедено). Маслата се пакуваат во висококвалитетни килибарни стаклени шишиња до 100мл. И 300мл, 630мл и 1250мл во висококвалитетни девствени алуминиумски шишиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата