Мауи Џим Машки И Женски Мајмун Поларизирани Завиткани Очила За Сонце

Мауи Џим Машки И Женски Мајмун Поларизирани Завиткани Очила За Сонце

Достапно за вашата нарачка
DEN 3999.84
Залиха:

Увезени. Најлонска рамка. Композитна леќа. Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 63,5 милиметри. Висина на објективот : 40 милиметри. Мост : 18 милиметри. Рака : 142 милиметри. Кликнете на врската Мауи Џим погоре за да ја посетите нашата продавница за брендови, каде што можете да го најдете целиот наш каталог на очила за сонце. Сите Очила За сонце Мауи Џим имаат поларизирана технологија За леќи Плус 2 која оди подалеку од заштитата на очите од отсјај и штетни УВ зраци со подобрување на боите за да ја открие вистинската убавина на светот околу вас. Уживајте во крајната ув заштита во комбинација со премуим стил, неверојатна издржливост, визија без отсјај и патентирани технологии за зајакнување на бојата. Сини Хаваи-Нашата сина огледална обвивка обезбедува стилски нов изглед кој нуди исто неверојатно подобрување на бојата и јасност како и сите други леќи На Мауи Џим. Рамки изградени од лесен, инјектиран најлон, дизајниран за екстремна удобност и продолжено време на абење. Увезени. Најлонска рамка. Композитна леќа. Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 63,5 милиметри. Висина на објективот : 40 милиметри. Мост : 18 милиметри. Рака : 142 милиметри. Кликнете на врската Мауи Џим погоре за да ја посетите нашата продавница за брендови, каде што можете да го најдете целиот наш каталог на очила за сонце. Сите Очила За сонце Мауи Џим имаат поларизирана технологија За леќи Плус 2 која оди подалеку од заштитата на очите од отсјај и штетни УВ зраци со подобрување на боите за да ја открие вистинската убавина на светот околу вас. Уживајте во крајната ув заштита во комбинација со премуим стил, неверојатна издржливост, визија без отсјај и патентирани технологии за зајакнување на бојата. Сини Хаваи-Нашата сина огледална обвивка обезбедува стилски нов изглед кој нуди исто неверојатно подобрување на бојата и јасност како и сите други леќи На Мауи Џим. Рамки изградени од лесен, инјектиран најлон, дизајниран за екстремна удобност и продолжено време на абење. Оваа екстра голема обвивка нуди трајна заштита од сонцето, додека уникатниот дизајн на слушалките му дава предност на овој стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата