M'Avenir 32pcs 18 едноставни 14 стилови на налепници за налепници на ноктите за нокти

M'Avenir 32pcs 18 едноставни 14 стилови на налепници за налепници на ноктите за нокти

Достапно за вашата нарачка
DEN 336.00
Залиха:

[Не лажен, вистински гел] лентата за нокти на М'Винир е сосема нов вид нокти што е изработено од вистински гел течности што се лекуваат до 60%. Полу-испуштениот гел за нокти на Ханф е тотално неспоредлив со оние на пластични налепници или акрилни лажни нокти!. [Квалитет на салонот за нокти] Нема повеќе салони за нокти! Можете да уживате во разни дизајни за нокти што е направено за совршено да одговара на вашата големина на ноктите, со разумна цена!. [Лесно за нанесување и отстранување] Дајте му само 10 минути за да завршите! Само нанесете и лекувајте. * Потребно е лекување со LED светилка.* Потоа, ќе ги направите ноктите. И, можете да ги минимизирате штетите од ноктите затоа што никогаш не е потребно впивање!. [Долготрајната и совршена безбедност] Бидејќи е вистински гел нокти, трае до 17 дена исто како и салонските нокти! И бидејќи е направен од 100% козметички состојки, тој е безбеден за вас!. [Дали ноктите во секое време, каде било] Тоа е лесен, преносен и без мирис. Можете да ги направите ноктите кога и каде сакате!. [Не лажен, вистински гел] лентата за нокти на М'Винир е сосема нов вид нокти што е изработено од вистински гел течности што се лекуваат до 60%. Полу-испуштениот гел за нокти на Ханф е тотално неспоредлив со оние на пластични налепници или акрилни лажни нокти!. [Квалитет на салонот за нокти] Нема повеќе салони за нокти! Можете да уживате во разни дизајни за нокти што е направено за совршено да одговара на вашата големина на ноктите, со разумна цена!. [Лесно за нанесување и отстранување] Дајте му само 10 минути за да завршите! Само нанесете и лекувајте. * Потребно е лекување со LED светилка.* Потоа, ќе ги направите ноктите. И, можете да ги минимизирате штетите од ноктите затоа што никогаш не е потребно впивање!. [Долготрајната и совршена безбедност] Бидејќи е вистински гел нокти, трае до 17 дена исто како и салонските нокти! И бидејќи е направен од 100% козметички состојки, тој е безбеден за вас!. [Дали ноктите во секое време, каде било] Тоа е лесен, преносен и без мирис. Можете да ги направите ноктите кога и каде сакате!. Насловот на летниот одмор на летниот одмор на Баеко, полн со ладност и скратеност, ова е цртеж за цртање што ги содржи сликите на бели тигри, тигри и костени кои уживаат во водата, чисто на свој начин да избегаат од летото летно време. Студените бои и прекрасните цртежи што ќе ве оладат во топол воздух ќе ве натераат да се насмеете само со тоа што ќе ги погледнете. Производите од M'Avenir се направени од квалитетни состојки на ноктите за козметичко одделение, кои се наведени во меѓународниот речник за козметичка состојка. Состојките се мешаат, не се отпечатени како другите и се прават во тенки филмови, користејќи патентирана контрола на светлината на УВ, наречена „полу-излечена“ технологија. Што е полу-чиста нокти? Полут -ноктите, изработени од вистински гел полу -нокти, е сосема нов вид гел нокти што е направено од вистинскиот гел што се лекува до само 60% за да може лесно да се носи на сите нокти. По лекувањето на остатокот од 40.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата