Мажи модни модни животни елен 3Д печатење каузални аспиратори патент -тренерки со долги ракави сетови

Мажи модни модни животни елен 3Д печатење каузални аспиратори патент -тренерки со долги ракави сетови

Достапно за вашата нарачка
DEN 751.84
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% полиестер. Затворање на влечење. Материјал : Кул 3Д печатена качулка изработена од полиестерска ткаенина, светла печатење, мека, лесна, удобна, дише, не-топка, машина за перење машина. Технологија : Усвојува напредна 3Д технологија за дигитално печатење за да се направи сликата појасна и пореална. Користејќи ја технологијата за сублимација, оваа технологија може да го направи 3 D худи луда полна со виталност, погодна за возрасни, тинејџери и парови, да ја покаже вашата личност. Карактеристики : џебови од кенгур на качурки, прилагодливо капаче за капа, плетени навојни манжетни и полите; Панталони со затворање, еластична лента за половината, две големи џебови, софистицирани конци за одржување на високи перформанси во спортот. Повод : Роман 3Д џемпер со качулка и костум за џогирање панталони, унисекс, секојдневен живот, подароци за роденден, забави за играње улоги, слободно време, спорт, патувања на отворено, Божиќни и забавни забави за облекување, секојдневно носење или слободно време, итн. Специјална белешка : машина миење или машина или машина или машина Рачно миење ладна вода, лесна за грижа, издржлива. Ве молиме, проверете ги информациите за големината внимателно пред да нарачате и изберете ја големината што ви одговара. Материјал : Полиестерматеријален Состав : Полиестерски примена Сцена : Casual Style : Caste Applicable Season : Autem and Winter Collar : O-Neckpant Type Type : Type string String Clorose Type : Zippersleeve Должина (cm) : Fullgender : Mendecoration : Model Decoration : Pocket Spattern Тип : Печати Chip Hoodiefeature 2 : Deer Hunting Feature 3 : Hunter Hoodiefeature 4 : Hoodie Coutfeature 5 : Упатување на улична облека 6 : лов на лов на елени 7 : Худи за Manfeature 8 : Man Pantfeature 9 : Sport Sport Sport Sport.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата