Мажите поставуваат џебни лепенки со долги ракави поставени долги панталони поставуваат смокидо јакна мажи

Мажите поставуваат џебни лепенки со долги ракави поставени долги панталони поставуваат смокидо јакна мажи

Достапно за вашата нарачка
DEN 531.84
Залиха:

100% полиестер. Увезени. Материјал : Изработено е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, истегнување, лесен и е во согласност со вашата кожа. Стил на дизајн : Забележете дека има мали разлики во бојата и големината, бидејќи на некои неодоливи фактори мажите случајни букви печатени јакна, поставени две парчиња држачи за палто за џеб, поставени меки топло палто, поставено удобен материјал, погоден за најразлични прилики, стилски И модата ве прави попривлечни. Функција : Одлично за секојдневно затворено или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Изработено е од висококвалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење, обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, лесна мека ткаенина за удобно искуство, лесен за носење, без брчки. Услуга : Нашите комплети користат мека и удобна ткаенина, ве молиме изберете го нашиот производ, ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби. Големина : Големината на производот е различна, можете да ја изберете соодветната големина на табелата со големина и нашата големина е азиска големина. Пол : Менокација : Дневно, Карактеристики на Casual Pattern : Print Style : Caschetsleeve Должина : Долг ракав : Fit ture to Sizethickness : Standardhow HOW : LAND миење ладно, виси или линија суво сезона : зима Што добивате : 1 компјутерски блуза+1 компјутер Панталони Боја : Боја на панталони : Боја на панталони : Боја на панталони : Боја на панталони : Големина на Армијата зелена-3 : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата