MBB 5x Професионална пита торта сервер за пица лопата за лопата за лопата шпатула залепена пица исечена трансфер на лифт за лифт

MBB 5x Професионална пита торта сервер за пица лопата за лопата за лопата шпатула залепена пица исечена трансфер на лифт за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Исечете ја и сервирајте ја шпатулата со засилена ширина на работ : 4,7 см / 1,8 "Карактеристики : огледало завршен не'рѓосувачки челик, со дупка за лесно складирање. Исечете ја и сервирајте ја шпатулата со засилен раб. Слабена глава - исцедува вишок масло или сос и спречува храна да го лепи исечените исечоци без напор преку дури и најнежните колачи без да се наруши елегантната форма и изглед Ергономски дизајн, гума за доказ за лизгање Обезбедува удобна текстура и контрола добро изработен, комерцијален квалитет може да се користи во ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн. Совршена за сечење, кревање и служење на Quiche Steaks, Lasagna, филети за риби, колачи, пица и повеќе. Апликации : рекламни промоции, деловни подароци, саеми за трговија, планирање на односи со јавност, празник, домаќинство, роденден, свадба, награди ги одбележуваат прославите на годишнината, отворањето на церемонијата, вработените, вработени Придобивки, награди слики, сите места.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата