мдс Пакет од 100 Свадба Сатен 12 Х 12 Плоштад Вечера Салфетка или Шамиче За Свадба Банкет Декорација-Темносина

мдс Пакет од 100 Свадба Сатен 12 Х 12 Плоштад Вечера Салфетка или Шамиче За Свадба Банкет Декорација-Темносина

Достапно за вашата нарачка
DEN 799.84
Залиха:

Направете вашата свадба, дипломирање, роденден и други настани да изгледаат поелегантно и поелегантно со додавање убава Салфетка за Вечера од Мегадекор Снабдување( МДС). Имаме голем избор на бои за потребите на вашиот тркач На Маса. Сатенски салфетки за постелнина за маса користат за преклопување на масата, свадба, забави, прослави, специјални настани и ресторани и сали за банкет. Забелешка : само сатенска ленена салфетка, плочи и други украси не се вклучени. Одговара За свадба Јадење Банкет Состанок Маса декорација. Сатен. Сатен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата