Мебтмел Симпатична Усна Сјај За Деца, 10 ПАРЧИЊА Сјај Девојки Усна Сјај Во собата Со Облик На Бонбони, Избрани Вкусови Хидратантна Усна Мелем Партија Корист Шминка З

Мебтмел Симпатична Усна Сјај За Деца, 10 ПАРЧИЊА Сјај Девојки Усна Сјај Во собата Со Облик На Бонбони, Избрани Вкусови Хидратантна

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Ова пакување од 10 мини мелем за усни се одликува со креативен и привлечен контејнер во форма на бонбони за да додаде повеќе забава и боја на секојдневниот живот на вашите деца. Како што знаеме помлада кожа можеби малку чувствителна на хемикалии за шминка, овој комплет за сјај за усни е безбеден и нетоксичен за малите деца. Никогаш не се тестира на животни. Козметиката што се пере лесно се отстранува со благ сапун и вода. ХИДРИРА и ХРАНИ-Дизајниран За мали девојчиња, овој сет за сјај за усни е формулиран со минерално масло за мека и мазна усна богата со влага. Сјај За Усни-сјајот за усни се додава со сјај, што може да направи вашите усни да изгледаат пенливи. И како кармин, има светла боја, која може да ги измени вашите усни. ип сјај сет за деца прави неверојатен подарок за девојки и твинови за да им помогне да ја заживеат својата рутина за убавина со освежителни сјаеви за усни во форма на бонбони!. 10пк Кид Усна Сјај Бонбони Кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата