Медал стакло дисплеј кутија за сенка, знаме и медал дисплеј

Медал стакло дисплеј кутија за сенка, знаме и медал дисплеј

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Кутија за сенка на стакло за медал стакло- За нас знаме- Нов медал стакло приказ на кутии за сенка- одличен воен подарок. Нашиот нов медал стакло приказ на кутии за сенка за американското знаме е рачно изработена од цврсто орев што има завршен финиш со висок сјај со лесен акрилен преден панел. Овој премија, добро изработен случај со кутија во сенка е дизајниран со безвременска елеганција и цврсто изградена за да ја одржи својата класична привлечност и да издржи години на екранот. Овој убав случај е совршен за прикажување на вашето специјално знаме од 3-метри x 5-ft и која било друга меморијала , како што се медали, ранг обележја, закрпи, иглички и повеќе. Вклучен со овој случај на приказ е комплет за виси wallидови и упатства за целосна нега. Може да додадете и плоча за гравура што може да ја монтирате каде и да сакате на случајот. За плочката за гравура, можете да изберете црно на месинг или обичен месинг, и тие се за гравирање до три реда од 25 карактери. Службената униформа ткаенина е вистинска воена униформа ткаенина и е во морнарицата сина боја, армијата зелена, воздухопловната сина, морските корпус сина, морските корпус зелена и крајбрежна стража сина. Кадифената позадина е во црна, морнарица сина, црвена и каненска. Феатури : лесен акрилен фронт на платформа на ткаенини во позадина Вклучени димензии на случајот : 22 "(W) x 16" (ч) x 2 5/8 "(г) Овој случај е дизајниран да одржи знамиња од 3ft x 5ft во САД. Нашите дисплеи се направени со чувство на гордост и почит кон занаетчиство. Само најдобрите, рачно избрани дрвени предмети. Купување на кутија за прикажување на медал или знаме од Flags Connection значи дека купувате парче врвен квалитет, изработено толку добро и направено од вакви фини материјали, сигурно е да се цени од генерација на генерација како а како а Семејно наследство. Овој меморијален случај на знаме е изработен од цврст орев што има високо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата