Мехтаб Колекција Пластични Играчка Автомобил За Деца Прекрасен Дизајн И Задебелен Изглед Повлечете Автомобил Со Меки Рабови Минијатурни Намалени Модели Играчка ?

Мехтаб Колекција Пластични Играчка Автомобил За Деца Прекрасен Дизајн И Задебелен Изглед Повлечете Автомобил Со Меки Рабови

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Без батерија, само повлечете се на работа, лесен за ракување, не грижете се за тоа без работа; Брзината не е доволно брза за да спречи паѓање на детето. Погоден За Роденденски И Божиќни Подароци] : Совршени подароци за деца, нема сомнение дека моделот на кул автомобил ќе го привлече вниманието на децата. Повлечете ја акционата играчка, ПРЕТСТАВЕТЕ ЈА ИГРАЧКАТА ЗА ВАШИТЕ ДЕЦА да ГИ ИГРААТ и ДА УЖИВААТ ДА СИ ИГРААТ со ТОА. Материјал : Пластика, атрактивната марка и функцијата на Оваа Играчка можат да го вклучат вашето дете да игра и да се забавува во слободно време. Колекционерски Парчиња : овој модел на автомобил не е само одлична играчка за деца, туку може да биде и дел од колекцијата на моделот на вашиот автомобил. Прецизните детали и врвните допири за завршна обработка ја прават оваа реплика На Модел Х задолжителна во екранот на вашиот играчки автомобил. Без батерија, само повлечете се на работа, лесен за ракување, не грижете се за тоа без работа; Брзината не е доволно брза за да спречи паѓање на детето. Погоден За Роденденски И Божиќни Подароци] : Совршени подароци за деца, нема сомнение дека моделот на кул автомобил ќе го привлече вниманието на децата. Повлечете ја акционата играчка, ПРЕТСТАВЕТЕ ЈА ИГРАЧКАТА ЗА ВАШИТЕ ДЕЦА да ГИ ИГРААТ и ДА УЖИВААТ ДА СИ ИГРААТ со ТОА. Материјал : Пластика, атрактивната марка и функцијата на Оваа Играчка можат да го вклучат вашето дете да игра и да се забавува во слободно време. Колекционерски Парчиња : овој модел на автомобил не е само одлична играчка за деца, туку може да биде и дел од колекцијата на моделот на вашиот автомобил. Прецизните детали и врвните допири за завршна обработка ја прават оваа реплика На Модел Х задолжителна во екранот на вашиот играчки автомобил. Играчки Ретка Колекција На Познати Индиски Автомобили, Големо Внимание На Деталите Со Повлекување Акцијата Развива координација рака-око, моторни вештини, како и вештини за имагинација кај децата. Батерии што не Се полнат,Не Работат батерии. Материјалот што се користи во овој детски автомобил е со врвен квалитет и се користи за да му се даде апсолутно јасна завршница оттука, тоа се најдобрите играчки за момчиња. Оригиналните Автомобили Изгледаат Погон на четири Тркала. Вратите можат да се отворат. Сите наши играчки се дизајнирани да им помогнат на младите да ги истражуваат границите на нивната имагинација и способност, да формираат забава за учење и да им олеснат на младите бидете сите што ќе бидат. Совршени Подароци за момчиња и колекционери. Ова може да биде најдобро парче за да останете на масата на вашето работно место згора на тоа. Колекционерска Вредност : Реминисценција, хоби автомобили со колекција, оригинален стил, тркала можат да ротираат, најдобар подарок за возрасни колектор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата