Меибоал 20 парчиња Божиќен Држач За Сребрени Садови Мини Капи За Дедо Мраз Држачи За Сребрени Садови За Вечера Погодни За Вино Шише Нож И Вилушка Сет Украси Празничн

Меибоал 20 парчиња Божиќен Држач За Сребрени Садови Мини Капи За Дедо Мраз Држачи За Сребрени Садови За Вечера Погодни За Вино

Достапно за вашата нарачка
DEN 135.04
Залиха:

ткаенина. 1.Пакет Вклучени : 20 парчиња Божиќ Дедо мраз капи сребрени садови носителите (4.3*2.8 во.). Количината е многу доволна за да ги задоволи вашите потреби и доволно простор за поставување на Вашите Сребрени садови (Само Божиќна капа,нож,вилушка,лажица не се вклучени). 2.Супер-мек Материјал : држачите за сребрени садови Мини Дедо мраз се изработени од неткаен материјал, издржлив и удобен. Тоа е класичен избор За божиќна декорација и капаче од шише со црвено вино. Можете да го споделите со вашите пријатели за да ја загреете вашата божиќна забава. 3.Лесен За Употреба : овие додатоци за трпезариска маса може да се користат за држење сребрени садови за да се додаде убав допир на масата за вечера на фестивалот за забави, може да се користат и како украси за закачување На Новогодишни елки, шише со вино, ѕид итн. Можете да ја искористите вашата имагинација за да создадете топла Божиќна забава. 4.Прекрасни Подароци : слатките чанти за сребрени садови се добар избор на подароци За Божиќ и Нова година, додаваат многу забава На Вашата Божиќна или празнична трпезариска маса, можете да ставите бонбони, мал подарок или картички занает во нив. 5.Совршена Декорација : не Само за декорација на работната површина, туку и за креативни занаетчиски проекти, можете да закачите и дополнителни капи на Елката за украсување и да уживате во забавната Семејна Божиќна вечера со вашето семејство. Карактеристикаправено од висококвалитетна крпа, доволно мека и издржлива,користете со совршено чувство на рака.Совршен За Божиќни садови,сребрени садови,лесно може да собере нож, вилушка и лажица за десерт во секоја од нив.Овие капи На Дедо Мраз и мини шалови се погодни за украси за прибор за јадење.Само ставете ги на шишиња со сода,шишиња со вино,големи бонбони,мали кукли,мал снешко,фигурини, мали украси итн.Многу симпатична Мини Божиќна Капа На Дедо Мраз ќе го направи празникот уникатен, а малите нешта околу вашата куќа попразнични.Само направете топла забава.Овие капи На Дедо Мраз, исто така, идеални како подарок за одмор за вашиот пријател и член на семејството.Спецификацијазиме на производот : Божиќен Држач За Сребрени Садови Материјал : неткаен ткаенина Боја : Црвена Големина : 2,8 х 4,3 во (7 х 11 см)Тежина : 2 гинсталација : Директна Заменабелешки : 1.Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 ~ 5 мм, благодарам.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Нашиот стил е ист како што е прикажано на сликите.Ве молиме разберете, благодарам!Пакетот вклучува : 20 х Дедо Мраз Капи Сребрени Садови Носителот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата