Мек бел LED приклучок за спиење на спиење идеално за расадник ходник Детска соба кујна 2 пакет самрак до зори сензорски starsвезди во темно сина позадина

Мек бел LED приклучок за спиење на спиење идеално за расадник ходник Детска соба кујна 2 пакет самрак до зори сензорски starsвезди

Достапно за вашата нарачка
DEN 732.80
Залиха:

Декор : АБС материјал, бел облик, стилски дизајн, модерен и едноставен изглед се исто така многу добри избори како домашни украси, додавајќи сјај во вашиот дом и донесуваат поинакво чувство. Интелигентен : Вградениот интелигентен сензор за светлина може да ја прилагоди осветленоста според затворената светлина и автоматски да ја вклучи или исклучи, така што нема потреба да се грижите за трошење електрична енергија заради заборавањето да ја исклучите светлината наутро, супер за заштеда на енергија.Големина : 50мм х 50мм x 45мм, компактна големина, одредено растојание од вториот штекер, нема да го блокира вториот штекер и ќе влијае на неговата употреба. Здраво! Добредојдовте во продавницата на Дејја, вашата визија е фантастична! Мислам дека оваа ноќна светлина ќе биде многу корисна за вашиот живот. Убаво! Поставете го во детската соба за да ги намалите стравовите на децата и да им обезбедите целосно чувство на безбедност, така што децата можат да спијат мирно со слатки соништа секој ден. Долг живот : Долготрајно и ефикасно ЛЕР, нема потреба да ја замените сијалицата, долг живот. Интелигентен : Вградениот интелигентен сензор за светлина може да ја прилагоди осветленоста според затворената светлина и автоматски да ја вклучи или исклучи, така што нема потреба да се грижите за трошење електрична енергија заради заборавањето да ја исклучите светлината наутро, супер за заштеда на енергија. Водечка ноќна светлина : Се користи во спалната соба на децата и постарите лица, нема потреба да се карате во темнината во текот на ноќта за да се обезбеди безбедност. Може да се користи и во ходници, скали, бањи, кујни, гаража и други места. Може да се користи и во ходници, скали, бањи, кујни, гаража и други места. Дали честопати се грижите да ги повредите очите кога го играте вашиот мобилен телефон во темница затоа што цимерот спие и ги исклучува светлата? Детето спие независно за прв пат. Долг живот : Долготрајно и ефикасно ЛЕР, нема потреба да ја замените сијалицата, долг живот. Водечка ноќна светлина : Се користи во спалната соба на децата и постарите лица, нема потреба да се карате во темнината во текот на ноќта за да се обезбеди безбедност. Дали честопати се лутите затоа што станувате ноќе и клоцате до подножјето на креветот или агол во мракот? Дали честопати не можете да спиете затоа што вашиот цимер е сè уште Вклучување на светлината и светлината е премногу заслепувачка. Донесете целосно чувство на безбедност на децата кои штотуку научиле да спијат самостојно. Не треба да ги вклучите фаровите кога ќе се разбудите ноќта. Големина : 50мм х 50мм x 45мм, компактна големина, одредено растојание од вториот штекер, нема да го блокира вториот штекер и ќе влијае на неговата употреба. Го балансира проблемот дали да ги исклучите светлата кога спиете со цимерите и ја подобрува врската помеѓу вашите цимери. Декор : АБС материјал, бел облик, стилски дизајн, модерен и едноставен изглед се исто така многу добри избори како домашни украси, додавајќи сјај во вашиот дом и донесуваат поинакво чувство. Оваа ноќна ламба е навистина погодна за да ја користите дома! Ви благодарам за вашето време и трпеливост и ви посакувам се најдобро!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата