Мекивер Ананас Бенто Кутија Кутија За Ручек За Возрасни Со Рачка Пренослив Контејнер За Ручек За Деца Со Лажица Вилушка Отпорни На Истекување Бенто Кутии За Храна ?

Мекивер Ананас Бенто Кутија Кутија За Ручек За Возрасни Со Рачка Пренослив Контејнер За Ручек За Деца Со Лажица Вилушка Отпорни

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.84
Залиха:

Нашите деца за кутии за ручек се дизајнирани со силиконски прстен, отвор за воздух и сигурен клип за заклучување (горниот капак), што може да ја држи кутијата цврста и да го олесни отворањето и затворањето. ①Пренослив и Лесен За Носење.Избегнувајте паѓање, судир, силно влијание, предизвикувајќи деформација на кутијата за ручек. Со висококвалитетниот материјал, тој се одликува со бесплатен БПА, безбеден за микробранова печка и замрзнувач (само внатрешната кутија за ориз), лесен за загревање и чистење, што е безбедно за детските ручеци, а исто така е одличен ручек во кутија за возрасни. Услуга - доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние сме подготвени да ви помогнеме.Малолетниците ве молиме користете го под водство на возрасни.5 инчи, 1000мл, со 3 прегради.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата