Менси кошули мода за машка машка тенок маскирна маскира печатена маица со кратки ракави врвни кошули за блузи за мажи

Менси кошули мода за машка машка тенок маскирна маскира печатена маица со кратки ракави врвни кошули за блузи за мажи

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машини за миење на кратки ракави кошули со маички беа изработени од лесен, дишечки фарик, удобен и свежина. Единствениот дизајн на овие кошули со маици одредува дека може да се спари слободно. Совршено за положување или носете го сами. Погоден за секојдневно, работа надвор, работа, датира, плажа и летни денови. Изберете 2-3 големини нагоре бидејќи оваа големина на кошули со маици работи мала. Описи : 1. Оваа машка кошули беа изработени од лесна и дише ткаенина, удобна и свежина, совршени за летните денови.2.Прифектниот натпревар со вашите обични шорцеви, карго шорцеви, кратки плажа. , зима.2.Гер : мажи, унисекс возрасни.3.style : daily.casual, работна сила, датира, плажа.4.Гарманг грижа : машинско миење, миење на рацете, виси или суво. Забележете дека : 1.sine Оваа големина на кошули со маички со маички работи мала, ве молиме изберете 2-3 големини нагоре, благодарам. Потемни, поради различниот приказ на компјутер, поради различни резолуции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата