Месечината, кутија за нокти, дијаманти со дијаманти во форма на дијамант во форма на дијаманти, комбинација за нокти, постави акрилна фолија на ноктите

Месечината, кутија за нокти, дијаманти со дијаманти во форма на дијамант во форма на дијаманти, комбинација за нокти, постави

Достапно за вашата нарачка
DEN 664.00
Залиха:

【Повеќекратни избори】 : Нашите комплети за накит за нокти доаѓаат во популарни Iridescents Crystal AB бои и јасни скапоцени камења. Различни стилови и големини на 3Д нокти Rhinestones се достапни за да ги направите ноктите повеќе заслепувачки и шармантни. Декорации за нокти на ноктите за нокти за отстранување на гел полски заздравување на ноктите за лекување на жешка алатка за нокти за нокти. 【Погодно за многу прилики】 Погодно за многу прилики, без разлика дали е на забави, банкети, решетки, итн. Налепници за дизајнирање на нокти за шминка за камења, кои го приковале комплетот за роза за да ги декларатите за нокти. 【Висок квалитет】 : Ноктите на ноктите се изработени од висококвалитетно стакло K9 со убава форма и убаво исечено лице, популарна Iridescents Crystal AB боја, трајни искри и осветленост. Совршен за маникир убава декорација. Листови за фолија за нокти чисти кристали за нокти rhinestone подигнете алатка за нокти на ноктите за жени за лепак на жените. 【Широки апликации】 : Нашиот тркалезен сет на рамен грб не само што може да ги украси вашите нокти, туку може да се користи и во многу проекти, како што се телефонски случаи, облека, мебел, чевли, чаши, гитари ,, венчаници, шминка за очи, автомобили, автомобили Декорација и сл. Градски нокти смола панк -привлечни нокти Техника Мора да има материјали за нокти Rhinestones Мали акрилни датотеки за нокти. 【Повеќекратни избори】 : Нашите комплети за накит за нокти доаѓаат во популарни Iridescents Crystal AB бои и јасни скапоцени камења. Различни стилови и големини на 3Д нокти Rhinestones се достапни за да ги направите ноктите повеќе заслепувачки и шармантни. Декорации за нокти на ноктите за нокти за отстранување на гел полски заздравување на ноктите за лекување на жешка алатка за нокти за нокти. 【Погодно за многу прилики】 Погодно за многу прилики, без разлика дали е на забави, банкети, решетки, итн. Налепници за дизајнирање на нокти за шминка за камења, кои го приковале комплетот за роза за да ги декларатите за нокти. 【Висок квалитет】 : Ноктите на ноктите се изработени од висококвалитетно стакло K9 со убава форма и убаво исечено лице, популарна Iridescents Crystal AB боја, трајни искри и осветленост. Совршен за маникир убава декорација. Листови за фолија за нокти чисти кристали за нокти rhinestone подигнете алатка за нокти на ноктите за жени за лепак на жените. 【Широки апликации】 : Нашиот тркалезен сет на рамен грб не само што може да ги украси вашите нокти, туку може да се користи и во многу проекти, како што се телефонски случаи, облека, мебел, чевли, чаши, гитари ,, венчаници, шминка за очи, автомобили, автомобили Декорација и сл. Градски нокти смола панк -привлечни нокти Техника Мора да има материјали за нокти Rhinestones Мали акрилни датотеки за нокти. Moonlight Streasure Box Nail Diamonds Flat Crystal Diamond Diamond Diamond Diamond Conbilty Nail Setter Acrilic Nail Foil Product Parameters : Материјал на производот : Кристално стакло нето содржина : 13 G боја : како на сликата Тежина на производот : 13 G Производ Вклучи : 1x заграда Rhinestone.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата