Металиксити Кука Заклучување Затворач 5сет, Цинк Легура Замав Рака Десно И Лево Бравата-За Домашна Кујна Фиока, Сребрен Тон

Металиксити Кука Заклучување Затворач 5сет, Цинк Легура Замав Рака Десно И Лево Бравата-За Домашна Кујна Фиока, Сребрен Тон

Достапно за вашата нарачка
DEN 564.80
Залиха:

[1] : АПЛИЦИРАЈ за - може да се користи во мали проекти, како што се фиоки, врати од кабинетот, дрвени кутии, кутии за накит, кутии за ситници, кутии за подароци, куфери, кутии со алатки итн. [2] : СПЕЦИФИКАЦИЈА-Вкупна Големина : 32мм(Л)x28mm(W)x13mm (H)/1,26"x1, 10"x0, 51"; Количина На Дупка : 4 Дупки; Дијаметар На Дупка : 3мм/0,12". [3] : ДИЗАЈН-Уникатна брава за дизајн на раката за нишање, едноставна структура, гроздобер и прекрасен изглед. [4] : ПРЕДНОСТ-затворачот за заклучување на куката е изработен од легура на цинк, која е издржлива и цврста, отпорна на корозија и отпорна на ' рѓа. [5] : ВКЛУЧЕНА КОЛИЧИНА-Затворач за Заклучување на Куката 5сет х. АПЛИЦИРАЈТЕ за-Може да се користи во мали проекти, како што се фиоки, врати на кабинетот, дрвени кутии, кутии за накит, кутии за ситници, кутии за подароци, куфери, кутии со алатки итн.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Вкупна Големина : 32мм(Л)x28mm(W)x13mm(H)/1,26"x1, 10"x0, 51"Количина На Дупка : 4 Дијаметар На Дупка : 3ММ/0,12"ВКЛУЧЕНА КОЛИЧИНА - 5сет x Заклучување На Куката Предност - затворачот за заклучување на куката е изработен од легура на цинк, која е издржлива и цврста, отпорна на корозија и' рѓа-ДОКАЗ.ИНСТАЛИРАЈТЕ : Користете завртки за прицврстување на кутијата, завртките за монтирање не се вклучени овде.Забелешка : Изработен од тенок материјал и погоден за мали кутии и мали ормари со помала јачина и сила на заклучување.

Кон својствата

Total Size:
32mm(L)x28mm(W)x13mm(H)/1.26x1.10x0.51
Hole Quantity:
4 Holes
Hole Diameter:
3mm/0.12
QUANTITY INCLUDED - 5set x Hook Lock Clasp:
ADVANTAGE - The hook lock clasp is made of zinc alloy, which is durable and sturdy, corrosion-resistant and rust-proof.:
INSTALL:
Use screws to fasten it to the box, mounting screws are not included here.
Note:
Made of thin material, and suitable for small boxes and small cabinets with less strength and locking force.

Најдобри предлози во категоријата