Метална снегулка виси украс Ерменија знаме Божиќни украси Меѓународен празник 3,2 инчи со златен стринг класичен годишнина украс за украсување на Божиќни свадби

Метална снегулка виси украс Ерменија знаме Божиќни украси Меѓународен празник 3,2 инчи со златен стринг класичен годишнина украс

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

⛄ Мерки : Метал 8см/3 инчи во дијаметар. Изработени во САД. ⛄ Висок квалитет : Нашата шема за Божиќни украси е и јасна и елегантна, елегантна го привлекува окото кога е обесен на дрвото. Едно еднострано печатење и прекрасен оригинален дизајн. ⛄ Пакет : Секоја декорација е добро спакувана за да спречи оштетување и доаѓа со златна/сребрена низа што може лесно да се обеси на елката или на кое било место. ⛄ Совршени подароци : уникатен подарок за многу прилики како : Божиќ, свадби, годишнини, новородени, ангажмани, нови украси за дома или празници. ⛄ По услугата за продажба : Нашите ветувања на најдобар квалитет и цена за Божиќниот украс. Ако имате какво било прашање или предлог, ве молиме контактирајте не по пошта. ⛄ Мерки : Метал 8см/3 инчи во дијаметар. Изработени во САД. ⛄ Висок квалитет : Нашата шема за Божиќни украси е и јасна и елегантна, елегантна го привлекува окото кога е обесен на дрвото. Едно еднострано печатење и прекрасен оригинален дизајн. ⛄ Пакет : Секоја декорација е добро спакувана за да спречи оштетување и доаѓа со златна/сребрена низа што може лесно да се обеси на елката или на кое било место. ⛄ Совршени подароци : уникатен подарок за многу прилики како : Божиќ, свадби, годишнини, новородени, ангажмани, нови украси за дома или празници. ⛄ По услугата за продажба : Нашите ветувања на најдобар квалитет и цена за Божиќниот украс. Ако имате какво било прашање или предлог, ве молиме контактирајте не по пошта. [Вклучен пакет] 1 PCS X 3,2 инчи Божиќна украс на снегулка со злато/сребрена лента [Спецификација] Материјал : Метализира : 8cm/3,2 инчи1.Клуп печатење2.Non-Fading3.Easy To Carry4.Home Decoration5.Игон квалитет [зошто треба да го изберете нашиот Божиќен украс?] Овој производ е стандарден 3,2 инчи и е одличен за виси на новогодишни елки, прозорци, влезови или на кое било друго место што сакате да го обесувате. Размислен подарок! Нашиот прв Божиќ како семејство на три чувари е топол подарок за колегите, пријателите, соработникот и членовите на семејството како сопругата сопруг син на син. Богатство со богатство ќе му донесе радост на секого.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата