Метални лажици кипаккл мерење не'рѓосувачки челик 4 парчиња/сет мерна лажица мултифункционална кујна за печење чаша чаша кафе лажичка не'рѓосувачки челик додатоци

Метални лажици кипаккл мерење не'рѓосувачки челик 4 парчиња/сет мерна лажица мултифункционална кујна за печење чаша чаша кафе

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

1 !! Магнетните рачки чуваат лажици вгнездени заедно за складирање. Наменети да ги олеснат состојките за израмнување лесни за поголема прецизност. Постојани, гравирани ознаки за мерење. Меки, удобни, рачки што не се лизгаат. 1 !! Магнетните рачки чуваат лажици вгнездени заедно за складирање. Наменети да ги олеснат состојките за израмнување лесни за поголема прецизност. Постојани, гравирани ознаки за мерење. Меки, удобни, рачки што не се лизгаат. Име : Мерење на лажицата од не'рѓосувачки челик во форма на срце : 410 не'рѓосувачки стилови : Венкал со полирано огледало на огледалото : 1,5 мл, 2,5 мл, 5мл, 15мл пакет Вклучен : 1x мерни лажици чаши комплети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата